PRZESŁUCHANIA W CIEMNO CZAS ZACZĄĆ !!!


Dnia 16.11.2017 w naszej szkole odbył się I etap trzeciej edycji konkursu „The Voice of Głowacki” , czyli „Przesłuchania w ciemno”. Do zmagań konkursowych zgłosiło się 19 uczestników reprezentujących: Szkołę Podstawową im. Ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej, Szkołę Podstawową im. Synów Pułku w Siennicy Różanej, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie.
Uczestnicy I etapu zaprezentowali się w ulubionych utworach. Jurorzy, składający się z doświadczonych i profesjonalnych muzyków oceniali umiejętności wokalne, dobór repertuaru i interpretację.
Po przesłuchaniach każdy z jurorów wybrał do swoich drużyn czterech uczestników.
W drużynie prowadzonej przez Panią Jadwigę Litkowską znaleźli się: Michał Bojarczuk, Kamila Gleń, Patrycja Zaworska, Paulina Repeć.
Pod opieką Pani Anny Klus udział w II etapie konkursu brać będą: Jagoda Chojan, Weronika Gumieniak, Agata Skorek, Aleksandra Świętochowska.
Pani Monika Pohl będzie przygotowywała: Patrycję Chwałę, Wojciecha Dziedzica, Zuzannę Kaluźniak, Ritę Kuczyńską.
Trener czwartej drużyny Pan Robert Maciejewski przygotuje do II etapu: Szymona Demczuka, Joannę Palonkę, Paulinę Żelisko, Gabrielę Dubaj.
Efekty pracy trenerów i ich drużyn będziemy mieli okazję zobaczyć w II etapie konkursu - „Bitwach”, który odbędzie się już w grudniu.
O sprawny przebieg konkursu zadbali: Paulina Duda, Oliwia Dziechciarz, Paulina Pyzik, Klaudia Tryksza, Karol Oleszczyński, Krzysztof Klimek, Emil Cegłowski, Kacper Rycyk, Mateusz Ujma, Mateusz Kochański, Mateusz Korzeniowski
Dekoracje przygotowały uczennice klasy III TOR: Paulina Duda, Karolina Mazurek i Oliwia Dziechciarz oraz uczniowie klasy II TMRiA.

Serdecznie zapraszamy !!!

Organizatorzy konkursu:

Agata Maciejewska, Eliza Chomik, Anna Kurzak, Justyna Mańkowska-Wrona