W dniu 24  czerwca 2022 roku  w Zespole Szkół Nr 2 w Krasnymstawie  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 , które prowadzili Nikola Kubik klasa III TO i Mikołaj Szałański  klasa III TG. Serdecznie  gościliśmy przybyłych na naszą uroczystość gości:  

  • Panią Teresę Hałas  Poseł na Sejm  RP 
  • Pana  Marka Nowosadzkiego  Wicestarostę Krasnostawskiego
  • Pana Mirosława Księżuka  Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu 
  • Panią Justynę Przysiężniak  Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu
  • Panią Aleksandrę Stachulę  Naczelnika Wydziału Oświaty  Kultury i Promocji Powiatu.                                                             

Dyrektor Szkoły pani Renata Burdan pogratulowała uczniom ukończenia  roku szkolnego i życzyła sukcesów w przyszłym . Do tych życzeń przyłączyli się także zaproszeni goście.  

Kolejnym ważnym momentem uroczystości było ogłoszenie  nagrody SKOCZKA, ufundowanej przez Radę Rodziców ZS Nr 2, którym została Natalia Sadowska z klasy III GTR.

Stypendia  Starosty Powiatu Krasnostawskiego za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022 otrzymali: Adrian Kmieć III TI, Jakub Kata III TI, Karolina Turczyńska III TG i Aleksandra Kasprzak III TO

Następnie pani Dyrektor wyróżniła uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, wręczając im nagrody i dyplomy.

Wiele wzruszeń wywołały słowa pożegnania ze szkołą wygłoszone przez Panią Agnieszkę Rowińską Przewodniczącą Rady Rodziców  , których dopełnieniem były życzenia i piękne bukiety kwiatów dla dyrekcji, i gości .

Opracowała Dorota Włodarczyk

                                                                          

GALERIA