19 czerwca 2024r, w Zespole Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie odbyła się konferencja poświęcona realizacji projektów dofinansowanych z programu Erasmus+, Europejskiego Funduszu Sprawiedliwości
i Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego.
W spotkaniu wziął udział Pan Marek Nowosadzki wicestarosta krasnostawski, który skierował szereg ciepłych słów do nauczycieli zaangażowanych w przygotowywanie i realizację projektów. Obecni byli również Pani dyrektor Renata Burdan, Pani wicedyrektor Justyna Wolska, nauczyciele i uczniowie ZS Nr 2. Podsumowania projektów dokonał szkolny koordynator programu Erasmus+/FERS Pan Mirosław Jurkowski. Główną częścią każdego projektu jest czterotygodniowy zagraniczny staż, w którym uczestniczą uczniowie ZS Nr 2. W wypowiedzi znalazły się dane z wykonania budżetów projektów, fotoreportaże z miejsc pracy i wypoczynku uczniów. W wideokonferencji, jaką przeprowadzono z greckim partnerem, Pani Oxana Wioska omówiła pobyt naszych uczniów w Tolo. Na zakończenie konferansjer zaprezentował krótkie wspomnienia uczestników mobilności w Grecji i we Włoszech. Lunch w greckim stylu przygotowała Pani Weronika Kleszowska.

GALERIA