W dniu 8 marca 2023 roku w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się drugi etap konkursu The Voice of Głowacki - “Bitwy”.  Na początku pani dyrektor  Renata Burdan powitała jurorów, uczestników oraz wszystkich przybyłych gości, życząc udanych występów oraz dobrej zabawy.

W drugim etapie, po „Przesłuchaniach w ciemno” znalazło się 16 uczestników, którzy zaprezentowali się w duetach oraz w utworach solowych.
Do etapu finałowego zakwalifikowali się:

  • drużyna Pana Michała Antoniaka: Lena Bielesza i Karolina Hać.
  • drużyna Pana Damiana Chabrosa: Julia Lato i Grzegorz Gierula.
  • drużyna Pana Patryka Staszczyka: Martyna Błaziak i Klaudia Żuk.
  • drużyna Pana Sławomira Bandosza: Karolina Żebrowska i Maja Szostak.

Jurorzy przyznali również “Złotą Kartę”, z którą do finału zakwalifikowała się Aleksandra Kozyrska z drużyny pana Patryka Staszczyka. 

Dzięki firmie FOTO-STUDIO www.sarzynscy.pl, która prowadziła transmisję na żywo zmagań naszych uczestników w serwisie youtube, każdy mógł dołączyć do szerokiego grona naszej publiczności. 

Szczególnie dziękujemy naszym sponsorom, którymi są: Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie – sponsor główny i fundator nagrody pieniężnej za I miejsce; Kasa Unii Lubelskiej Oddział w Krasnymstawie, Firma WEMAX, Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie oraz sponsor pragnący pozostać anonimowym – fundatorzy nagród pieniężnych za II i III miejsce; AURUM Sklep Jubilerski Zakrzewscy – fundator bonów dla laureatów pierwszych czterech miejsc do wykorzystania w sklepach jubilerskich AURUM; Siłownia i Klub Fitness „Xtreme Fitness Krasnystaw” – fundator miesięcznego karnetu na siłownię oraz jednorazowych wejściówek dla wszystkich uczestników konkursu; PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Lublinie – fundator pakietów upominków dla zdobywców I, II i III miejsca oraz upominków dla pozostałych uczestników; Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw - fundator jogurtów. 

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma również możliwość nagrania piosenki w profesjonalnym studiu nagrań. 

Konkurs poprowadzili: Wiktoria Tłuczek i Mikołaj Szałański.

Zapraszamy na występy finałowe, które odbędą się 23 marca 2023r w Krasnostawskim Domu Kultury o godzinie 10:00.

Konkurs przygotowały: Eliza Chomik, Anna Kurzak, Agata Maciejewska Justyna Mańkowska-Wrona

GALERIA