W dniach 12-13 oraz 26-27 października uczniowie kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki uczestniczyli w wyjeździe organizowanym przez firmę „Rolmax” do przedsiębiorstwa „Pronar” z Narwi.
 „Pronar” jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej z blisko 50-procentowym udziałem w polskim rynku oraz liczącym się w świecie producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep,
a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.
„Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Ponad 3 tys. zatrudnionych pracowników, 9 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni ponad 90 boisk piłkarskich przetwarza się blisko 10 tys. ton stali miesięcznie.

 GALERIA