Dnia 21 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Zawody naszej przyszłości i przeszłości" z organizowanego z okazji obchodów 100 - lecia Zespołu Szkół Nr 2 im. Bartosz Głowackiego w Krasnymstawie.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z powiatu krasnostawskiego. Wyróżnione prace zostały umieszczone w kalendarzu wydanym z okazji jubileuszu szkoły

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie :
Wiktoria Bochyńska uczennica klasy VII Publicznej Szkoły Podstawowej NR 4 w Krasnymstawie.
Maja Maciejewska uczennica klasy II Publicznej Szkoły Podstawowej NR 5 w Krasnymstawie.
Michał Matysiak uczeń klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej NR 4 w Krasnymstawie.
Oskar Stręfner uczeń klasy VII Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Maja Pieczykolan uczennica klasy VII Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Julia Mierzyńska uczennica klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.

Natalia Pleskot uczennica klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Kuba Chytrosz uczeń klasy VII Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Zuzanna Zdybel uczennica klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Maja Tarasewicz uczennica klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Julia Mazurek uczennica klasy V Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Amelia Kowalczyk uczennica klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej NR 1 w Krasnymstawie.
Michał Marciniak uczeń klasy IV w Zespole Przedszkolnym i Szkoły Podstawowej w Krupem.
Podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursów otrzymały: pani Małgorzata Proskura oraz pani Dorota Wertani.

Konkurs zorganizowali nauczyciele: Bożena Dziedzic, Alicja Misztal, Grzegorz Małek.