Zdobyte  3 indeksy na wyższą uczelnię przez uczennice Zespołu Szkół Nr 2 im Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie

Są już wyniki XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Człowiek w Krajobrazie” zorganizowanego przez Instytut Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu   Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego  Jana Pawła II. Uczennice pod opieka  Pani Doroty Włodarczyk zdobyły :

 I miejsce Hałas Bogumiła  IV TH     

II miejsce  Ilona Wierzchoś  IV TH,

III miejsce Magdalena Steć III GTR

 oraz wyróżnienie  Martyna Bęsiuk III TG

Nagrodami w konkursie na pracę fotograficzną za zajęcia I-go, II-go i III-go miejsca są indeksy na kierunek Architektura Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Gratulujemy  zdolnym uczennicom.                                                                     

GALERIA