Dnia 5 lutego 2019 roku w Krasnostawskim Domu Kultury rozpoczęła się kolejna edycja naszego konkursu The Voice of Głowacki. Pan wicedyrektor Mirosław Jurkowski powitał uczestników, nauczycieli, zebraną publiczność oraz jury w składzie: Robert Maciejewski, Kamila Kowalczyk, Mateusz Korzeniowski i Sławomir Bandosz.
Pierwszy etap -„Przesłuchania w ciemno” zgromadził 25 uczestników reprezentujących następujące szkoły z powiatu krasnostawskiego: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Izbicy, Gimnazjum nr 1 w Siennicy Nadolnej, Gimnazjum w Gorzkowie, I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie, II Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie, Zespół Szkół Społecznych w Krasnymstawie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krasnymstawie.
Wykonawcy zaprezentowali się na żywo w dowolnie wybranej piosence. Jury oceniało umiejętności wykonawcze, walory muzyczne, dobór repertuaru oraz ogólne wrażenie artystyczne. Każdy z jurorów wybrał do swojej drużyny 4 uczestników, którzy przeszli do etapu „Bitwy na głosy”. W skład drużyn weszli:
-nr 1 pod opieką Roberta Maciejewskiego: Tymoteusz Moczulewski, Ernest Markiewicz, Emilia Hamelusz i Bartłomiej Żurek.
-nr 2 pod opieką Kamili Kowalczyk: Aleksandra Zborowska, Karolina Żebrowska, Aleksandra Świętochowska i Paulina Banasiak
-nr 3 pod opieką Mateusza Korzeniowksiego: Julia Wrona, Anna Żebrowska, Kamila Gleń i Zuzanna Tymochowicz
-nr 4 pod opieką Sławomira Bandosza: Wiktoria Jóźwiak, Agata Skorek, Rita Kulczyńska i Aleksandra Miszczak

W drugim etapie naszego konkursu, który odbędzie się 8 marca w KDK, uczestnicy zaśpiewają między innymi w duetach. W wyniku bitew zostanie wyłoniona czwórka uczestników, którzy w finale zawalczą o tytuł Najlepszego Głosu Głowackiego.
Przyznana zostanie również nagroda publiczności, którą wyłonimy w wyniku głosowania internetowego na portalu społecznościowym - facebook na profilu „Voice Głowacki”, gdzie zamieścimy nagrania występów wszystkich uczestników z „Przesłuchań w ciemno”. Nagrody rozdamy podczas uroczystego finału, który odbędzie się w KDK 22 marca 2019.
Pierwszy etap konkursu prowadzili Paulina Żołnacz i Adrian Łoiński.
Wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy konkursu:

Anna Kurzak i Angelika Hadel

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie

zaprasza do udziału w konkursie

THE VOICE OF GŁOWACKI

I ETAP – PRZESŁUCHANIA W CIEMNO odbędzie się 5 lutego 2019r
o godz 10:00 w Krasnostawskim Domu Kultury

Karta zgłoszeniowa i regulamin będzie dostępny na stronie internetowej od 18.01.2019 w zakładce The Voice of Głowacki
Zgłoszenia prosimy składać do organizatorów konkursu do dnia 1.02.2019r na adres:
ul. Marka Sobieskiego 5 lub faksem pod numer 82 576 30 61 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator konkursu: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie.